Andi, Gresës: Je shumë e mençur, ta dua shumë trurin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi, Gresës: Je shumë e mençur, ta dua shumë trurin (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 20:30

Andi edhe sot ka vazhduar t’i shprehë ndjenjat e tij për Gresën.

Ai tha asaj se njëra prej ndjenjave më të mira është kur modelja shkon e përqafon në momentin kur ai nuk e pret.

“Je super inteligjente, edhe ta dua trurin shumë. Jam duke e shijuar në maksimum”, ka thënë Andi.Ndryshe, formatin televiziv Big Brother

VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.