Andi-Gresës: A e din kur njeriu është për ty? Kur gjendet për ty edhe në momentet më të vështira (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi-Gresës: A e din kur njeriu është për ty? Kur gjendet për ty edhe në momentet më të vështira (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 00:40

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Gresa dhe Andi, kanë kaluar pak kohë të shtrirë në dhomën e gjumit.

E përderisa ishin afruar brenda një shtrati të vetëm, Andi nuk i ka kursyer fjalët më të mira për t’ia dedikuar Gresës.

“Si qesh… Qofsha prezent në momentet e tua më të mira dhe më të këqija. A e din ku e din që njeriu është për ty? Kur gjendet për ty edhe në momentet më të vështira, se në të mirat lehtë është, të gjithë kanë qejf. Por, në të këqijat s’kanë qejf se mandej thonë ‘duhet me e ndëgju se si po ankohet’”, ka thënë Andi pos tjerash.

Por, cili ishte reagimi i Gresës karshi këtyre mendimeve të Andit? Këtë dhe detaje të tjera i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.