"Andi është piuni më i madh i Stresit brenda BBVK-së", thotë Xhuli (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Andi është piuni më i madh i Stresit brenda BBVK-së”, thotë Xhuli (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 01:18

Gjatë një bisede të gjatë në mes të Mbresës dhe Xhulit, dyshja kanë folur për shumë prej konkurrentëve të tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E kur radha erdhi tek Andi, Xhuli e ka quajtur atë “piunin më të madh të Stresit”.

“Me Andin nuk kam as ‘mirëmëngjesi’ e as ‘natën e mirë’ dhe ai është piuni më i madh i Stresit. Edhe më herët, krejt çka ka dëgjuar jashtë, veç kur erdhi brenda dhe i tregoi në vesh, dhe e dita që ishin duke folur për buxhet. Por, ai aq ka kapacitet”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Me mendimin e Xhulit është pajtuar edhe Mbresa. Por, çfarë shtoi ajo teksa flitej për Andin? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.