Andi dhe triumfi i tij në lojën më eminente "Monopoly" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi dhe triumfi i tij në lojën më eminente “Monopoly” (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 23:36

Gjatë spektaklit të sotëm të Big Brother VIP Kosova një video material i është kushtuar lojës më të famshme të momentit “Monopoly”.

Kësisoj, fitues në këtë sfidë rezultoi të jetë Andi, i cili në finale të lojës e ka mundur konkurrenten e tij, Melisën.

Për më shumë detaje dhe për të parë se si ka ecur kjo sfidë e bërë në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.