Andi dhe Gresa stërviten bashkë me dorëza boksi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi dhe Gresa stërviten bashkë me dorëza boksi (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 14:16

Si shpesh herë, edhe sot Gresa dhe Andi kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit larg pjesës tjetër të banorëve të BBVK-së.

Çifti është stërvitur me dorëza boksi.

Ata kanë “goditur” njëri-tjetrin si pjesë e ushtrimeve të cilat kanë zgjatur goxha shumë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.