20:40, 10 Gusht 2019

Siç ishte paralajmëruar, sonte është publikuar bashkëpunimi më i ri në mes Valza Zhegrovës, Don Phenom dhe Mixey.

Kënga ‘Andale’ mban vulën e Mixey, producentit që edhe e menaxhon këngëtaren teksa sa i përket tekstit është përkujdesur reperi Don Phenom për pjesën e tij.

Vizuelizimi i klipit i është besuar produksionit Imagine.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë