Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ancelotti zbulon se çfarë dhurate mori nga Kloppi në finalen e vitit të kaluar

NULL NULL
20.02.2023 20:50

Carlo Ancelotti ka zbuluar se Jurgen Klopp i ka dhuruar atij një cigare elektronike para finales së Ligës së Kampionëve të vitit të kaluar.

Trajneri italian do të takohet me Liverpoolin e Kloppit në “Anfield” në ndeshjen e parë të raundit të 16-të të Ligës së Kampionëve të martën.

Gjatë një interviste me Sky Sport Italia, Ancelotti zbuloi se Klopp i kishte bërë një dhuratë para finales së Ligës së Kampionëve 2022.

“Ishte një cigare elektronike”, tha Ancelotti në intervistën e tij me Sky Italia.

“Klopp është një person shumë i mirë. Ne ishim bashkë në Liverpool gjatë pandemisë dhe i dërgonim mesazhe njëri-tjetrit dhe i dërgonim dhurata”.

Megjithatë, Ancelotti nuk ka sjellë dhuratë për Klopp këtë herë, ashtu siç priste trajneri gjerman.

“Do t’i jap një në Madrid”, tha trajneri italian duke buzëqeshur. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme