Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ancelotti për ndeshjen e kthimit ndaj Liverpoolit: Mos të supozojmë asgjë

NULL NULL
14.03.2023 19:32
Ancelotti

Liverpooli ka një detyrë më të lehtë psikologjikisht pas humbjes 5-2 – Ancelotti

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, është shprehur se Liverpooli e ka më të lehtë psikologjikisht ndeshjen e kthimit në Bernabeu, pavarësisht humbjes 2-5 nga “Mbretërit”.

Trajneri italian tha se mesazhi për lojtarët e tij është që “të mos supozojmë”, shkruan MSN, transmeton Klankosova.tv.

“Lojtarët e kuptojnë se unë mendoj se do të jetë një ndeshje e hapur pasi Liverpool vjen këtu duke u përpjekur të ndryshojë dinamikën. Ne duhet t’i bëjmë të dyja gjërat siç duhet, të sulmojmë dhe të mbrohemi”, tha Ancelotti.

Kujtojmë se kamponi në fuqi i Evropës, Real Madridi, në 66 ndeshjet e fundit në garat evropiane të luajtura në Bernabeu, vetëm një herë nuk kanë arritur që të shënojnë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.