Ancelotti e dëshiron një qendër sulmues për të ardhmen - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ancelotti e dëshiron një qendër sulmues për të ardhmen

NULL NULL
nga Shpend Spahija 01.05.2023 14:21

Real Madrid arriti që të fitojë në ndeshjen e fundit ndaj Almeria, me rezultatin 4-2, këtë fundjavë në “La Liga”.

Por përveç të tashmes, trajneri Carlo Ancelotti po mendon edhe për të ardhmen e ekipit, shkruan Fabrizio Romano.

“Në projektin e së ardhmes për Real Madrid, na duhet ta transferojmë një numër 9 (qendër sulmues). E them këtë sepse Karim Benzema ka arritur një moshë, natyrisht ai është duke pasur formë të mirë. Nuk kemi pasur kurrë problem me këtë”, tha Ancelotti.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO