Ana dhe Getinjo tregojnë kur do të publikohet kënga "Je e vetmja dashuri" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ana dhe Getinjo tregojnë kur do të publikohet kënga “Je e vetmja dashuri” (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 14:18

Kënga e shumë pritur e publikut nga Getinjo dhe Ana Kabashi do të publikohet sonte.

Këngëtarja ka bërë të ditur se sonte në ora 00:00 në mesnatë kënga do të jetë para adhuruesve në kanalin Youtube.

Ideja për këtë këngë artistëve iu erdh derisa ishin banorë në Big Brother Vip Kosova.