Amy Schumer dëshiron të ketë edhe një vajzë

Amy Schumer dëshiron të ketë edhe një vajzë

8 muaj më parë

Aktorja e njohur, Amy Schumer, do të dëshironte ta bënte djalin e saj edhe me një motër, transmeton Klan Kosova.

Ajo të shtunën në një intervistë në emisionin e Oprah Winfrey tha se është një eksperiencë shumë e mirë të kesh fëmijë.

“Kjo më ka ndërruar jetën. Unë e dua shumë të birin tim. Unë e imagjinoj çdo herë veten me familjen time në plazh dhe fëmijët e mi tekja luajnë”, ka thënë Schumer.