Amrabati takohet me Liverpoolin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Amrabati takohet me Liverpoolin

NULL NULL
19.12.2022 18:13

Ylli i Marokut në Kupën e Botës, Sofyan Amrabat, është takuar me Liverpoolin lidhur me një marrëveshje potenciale.

Trajneri i të Kuqve, Jurgen Klopp, e ka bërë lojtarin e Fiorentinës  prioritet të afatit kalimtar të janarit.

Mesfushori shkëlqeu në Katar duke e ndihmuar kombëtaren e tij që ta prekë gjysmëfinalen dhe të renditet e katërta.

Lojtari i lindur në Holandë është ndër emrat më të lakuar që kanë dalë nga ky kompeticion.