13:07, 7 Prill 2020

Kapiteni i Përfaqësuesës së Kosovë Amir Rrahmani, sapo ka publikuar një video nga shtëpia.

Mbrojtësi kosovar shfaqet duke bërë stërvitje të ndryshme fizike.

Nga ushtrimet me këmbë, ngritjet e peshave dhe tek tërheqja me litar.

Lojtari i Hellas Veronas jep një shembull se si duhet mbajtur kondicioni edhe në ambient të mbyllur.

“Çka po bëni ju në shtëpi” është pyetja e Rrahmanit për fansat.

Cka po beni ju ne shtepi? 🇦🇱🇽🇰What are you doing at home? 🇬🇧🇺🇸Cosa state facendo a casa? 🇮🇹Sta radite kuci? 🇭🇷#hometeamadidas

Publiée par Amir Rrahmani sur Mardi 7 avril 2020

Konkurs Pune

Lexo më shumë