12:00, 16 Maj 2019

Festivali i filmit në Kanë është një eveniment i cili tërheq yjet nga e gjithë bota, duke përfshirë edhe disa prej elitës së Hollivudit, transmeton Klan Kosova.

Nuk kishte si të mungonte edhe Amber Heard, 33 vjeçarja, me stilin e saj të veçantë dhe tejet elegant.

Aktorja e famshme, kishte veshur një fustan ngjyrë mishi i cili ishte i kuruar në detaje.

Shikoni përmes fotografive më poshtë si dukej ajo:

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë