Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Amber Heard konfirmon se është zhvendosur në Spanjë

NULL NULL
01.06.2023 16:58

Amber Heard ka konfirmuar raportet se ajo është zhvendosur në Spanjë, në intervistën e saj të parë në gjuhën spanjolle gati një vit pas gjyqit për shpifje me Johnny Depp.

Në një video të postuar në TikTok, ylli i ”Aquaman” mund të shihet duke folur me gazetarët jashtë shtëpisë së saj në Madrid, ku thuhet se është zhvendosur me vajzën e saj dyvjeçare, Oonagh Paige, përcjell klankosova.tv.

“Amber, si është jeta juaj e re këtu në Madrid?” e pyeti kameramani, Amber Heardin në klip.

Ajo u përgjigj dhe në spanjisht: “Unë e dua Spanjën shumë”.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.