Ambasadorja Kim në shëtitje me Begaj: Nder të bisedojmë në këtë ditë pranvere në Tiranë! - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadorja Kim në shëtitje me Begaj: Nder të bisedojmë në këtë ditë pranvere në Tiranë!

NULL NULL
18.03.2023 14:58
Kim dhe Begaj

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim sot ka dalur në shëtitje me presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj afër Liqenit Artificial të Tiranës, shkruan Klankosova.tv.

Kim ka postuar një foto me Begaj në Twitter dhe ka shkruar: “Gjithmonë nder të kaloj kohë me presidentin Bajram Begaj, posaçërisht të ecim dhe bisedojmë së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS