Ambasadori suedez takohet me Komisionin për Punë të Jashtme dhe Diasporë, s’dihet për çka flasin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori suedez takohet me Komisionin për Punë të Jashtme dhe Diasporë, s’dihet për çka flasin

NULL NULL
27.03.2023 11:35

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë është takuar me ambasadorin e Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund.

Takimi është duke u mbajtur ne objektin e Kuvendit të Kosovës, pa praninë e mediave, teksa nuk është lajmëruar ende ndonjë konferencë pas takimit./eo/