Ambasadori Kiçmari falënderon Bangladeshin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori Kiçmari falënderon Bangladeshin

NULL NULL
28/02/2017

Ambasadori i Kosovës në Australi, Sabri Kiçmari ka takuar ambasadorin e Bangladeshit, Kazi Hossain, të cilin e ka falënderuar për njohjen e djeshme që i erdhi Kosovës nga Bangladeshi.

“Jemi dakorduar për vazhdimin e angazhimit të mëtejmë në thellimin e marrëdhënieve miqësore në mes të dy vendeve tona dhe dy misioneve tona diplomatike”, ka shkruar ai në Facebook, transmeton Klan  kosova.