Ambasadori italian takon Rakën: Mos gaboni: vala e dytë po vjen

Ambasadori italian takon Rakën: Mos gaboni: vala e dytë po vjen

NULL NULL
1 muaj më parë

Ambasadori italian në Kosovë Nicola Orlando është takuar me mikrobiologun Lul Raka si dhe ekipin mjekësor ushtarak të Italisë që po ndihmojnë Kosovën kundër COVID-19.

“Mos gabo: vala e dytë po vjen. Mënyra e vetme për të mbrojtur ekonominë dhe për të shmangur bllokimin: mbani maskën, lani duart, mbani distancën dhe shmangni absolutisht grumbullimin! Secili duhet të bëjë pjesën e vet”, ka shkruar ai në Twitter rreth takimit, transmeton Klan Kosova.

 

 

 

 

 

 

 

 

.