Ambasadori i Kosovës në Gjermani shpjegon procesin për konvertim të patentë shoferëve (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori i Kosovës në Gjermani shpjegon procesin për konvertim të patentë shoferëve (VIDEO)

NULL NULL
nga Nol Zeka 1 month më parë

Ambasadori i Kosovës në Gjermani, Faruk Ajeti, ka folur për Kiks Kosovën dhe ka shpjeguar për qytetarët procesin e konvertimit të patentë shoferëve kosovarë.

Si duhet konvertuar, kush ka të drejtë dhe kush nuk ka, pse po vonohet procesi e shumëçka i mësoni në intervistën e mëposhtme.