Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori hungarez bën bashkë bizneset kosovare

NULL NULL
21.11.2023 14:44

Ambasada e Hungarisë në Kosovë organizoi një event  për të njoftuar bizneset kosovare me produktet të cilat prodhohen ne Hungari, raporton Klankosova.tv

Ky aktivitet u mbajt në Klan Arena.

Ambasadori i Hungarisë në Kosovë, Béla Bozsi deklaroi se synimi i tyre mbetet “ zgjerimi i pranisë së kompanive hungareze në Kosovê”.

Ngjarja në fjalë u mirëprit edhe nga përfaqësuesit e bizneseve vendase të cilët u shprehën se janë të gatshëm për të filluar bashkëpunimin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.