Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori Hovenier ndezi qirinj në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku

NULL NULL
24.09.2023 21:20

Ambasadori amerikan, Jeff Hovenier, u ka shprehur përsëri ngushëllimet më të thella familjes së rreshterit të Policisë së Kosovës, që u vra sot në krye të detyrës në very.

Madje, në nderim të veprës së tij, ambasadori Hovenier, mori pjesë edhe në ceremoninë e ndezjes së qirinjve, transmeton klankosova.tv.

”Bashkë me përfaqësuesit e institucioneve të Kosovës dhe komunitetit ndërkombëtar në ceremoninë e ndezjes së qirinjve për nder të rreshterit të Policisë së Kosovës Afrim Bunjaku, i vrarë sot në krye të detyrës. Edhe një herë i shpreh ngushëllimet më të thella familjes, miqve dhe kolegëve të policit”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.