Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori Ajeti e falënderon deputetin gjerman i cili thotë se Kosova po zbaton ligjin

NULL NULL
27.05.2023 13:31
Knut Abraham

Ambasadori i Kosovës në Gjermani, Faruk Ajeti, e ka falënderuar publikisht deputetin gjerman Knut Abraham i cili u ka dhënë mbështetje veprimeve të Kosovës në pjesën veriore.

“Me gjithë kritikat ndaj veprimeve të autoriteteve kosovare, nuk duhet të harrohet që një shtet është duke provuar që të zbatojë të drejtën e tij në territorin e vet ndaj pengesave dhe ndikimeve të shumta të jashtme”, ka shkruar deputeti i CDU-së, transmeton KlanKosova.tv.

“Faleminderit, Knut”, ia ka kthyer Ajeti.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.