Ambasada italiane ua uron Bajramin kosovarëve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasada italiane ua uron Bajramin kosovarëve

NULL NULL
21.04.2023 11:12

Ambasada e Italisë ua ka uruar festë e Fitër Bajramit qytetarëve kosovarë që e festojnë këtë festë.

“Në këtë ditë të veçantë, do të donim që t’ua uronim të gjithë atyre që e festojnë në Kosovë një Bajram shumë të lumtur dhe të bekuar!”, ka shkruar ambasada në Itali.

“Sjelltë kjo ngjarje festive gëzim, lumturi dhe paqe. Me fat Bajrami!”

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

\