Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasadori mbush gropat e Prishtinës

NULL NULL
07.05.2015 14:40

Ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch ka marrë iniciativë për t`i mbushur gropat në Prishtinë.

Diplomati holandez në rrjetin social Twitter ka postuar edhe një foto në rrjetin social Twitter  duke i mbushur gropat.

Ai poashtu ka shkruar se kjo është një iniciativë qytetare për të ndryshuar rrugët publike që janë në gjendje të keqe tash e sa kohë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.