Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ambasada e SHBA-së: Të ndiqen udhëzimet e Qeverisë për të parandaluar përhapjen e virusit

NULL NULL
15.04.2020 11:44

Ambasada e SHBA-së në Prishtinë, ka thënë se është shumë me rëndësi që të ndiqen masat e reja kundër përhapjes së virusit Korona.

“Është me shumë rendësi që të vazhdojmë të ndjekim udhëzimet e lëshuara nga Qeveria e Kosovës dhe prej komunave për të penguar përhapjen e COVID-19”, thuhet në faqen e kësaj ambasade në Facebook, transmeton Klan Kosova.

“Do të mundemi që të shihemi shumë shpejt edhe personalisht është ndiqen këto udhëzime. Ne në këtë jemi bashkë dhe bashkë mund të mposhtim COVID-19”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.