Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Amara dhe Noa, sfidohen nga lojërat e ‘Orës së Pasdites’ (VIDEO)

NULL NULL
22.09.2023 20:14

Kuizi tanimë i dashur për të vegjlit tanë vazhdon të jetë prezent në ekranin e Klan Kosovës.

Në ‘Super Mendjet”, çdo herë të ftuar janë nga dy fëmijë, të cilët mes vete garojnë duke u përballur me sfida të ndryshme, natyrisht përshtatur moshës së tyre.

Pjesëmarrja në një garë kaq të lezetshme televizive, nuk i lë pa dhurata. Dhe jo vetëm një, por gjatë secilës lojë së përfunduar, ata do të marrin shpërblime.

Në të premten e kësaj jave, ishin Amara dhe Noa, ku përgjatë gjashtë lojërave shpesh edhe barazoheshin.

Qëllimi i një hapësire mediale për moshat e tilla, nuk ka për synim nxjerrjen e fituesit më patjetër, megjithatë lojërat janë tejet atraktive dhe në të njëjtën kohë nxisin ndjenjën e garimit.

Përmes linkut të mëposhtëm, të gjithë ju mund t’i shikoni garuesit gjersa mundohen të dëshmojnë vetën:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.