Amanda Seyfried nudo - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Amanda Seyfried nudo

NULL NULL
25/05/2015

Amanda Seyfried është parë për një shëtitje me qenin e saj Finn në qytetin e Nju Jorkut.

Aktorja 29-vjeçare kohën e fundit ka pozuar nudo për fotografin e famshëm Mario Testino, për serinë e peshqirëve.

Yjet tjerë që kanë pozuar për serinë e peshqirit ishin Selena Gomez , Rosie Huntington-Ëhiteley, Gigi Hadid, Cody Simpson dhe shumë të tjerë, transmeton Klan Kosova.

 

**USA ONLY** New York, NY - Actress Amanda Seyfried enjoys a beautiful afternoon out with her dog, Finn, as they take a walk around West Village. Finn looks to be enjoying his stroll and played with other dogs as Amanda took a seat on a wooden bench to relax.     AKM-GSI      May 23, 2015 **USA ONLY**  To License These Photos, Please Contact : Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 steve@akmgsi.com sales@akmgsi.com or Maria Buda (917) 242-1505 mbuda@akmgsi.com ginsburgspalyinc@gmail.com

amanda-seyfried-poses-nude-mario-testinos-towel-series-02