Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Aman ruajuni pitës”, Buci me kërkesë interesante, ndërkohë që bën ushtrime (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:43
buci

Buci sot ka bërë ushtrime bashkë me Lindën.

Ai ndërkohë që ushtronte ka pasur një kërkesë interesante, përcjell Klankosova.tv.

“Aman ruajuni pitës”, është shprehur Buci.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.