Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alvin Karaqi kualifikohet për Lojërat Evropiane (VIDEO)

NULL NULL
nga Jon Ajeti 22.04.2023 11:43
Alvin Karaqi

Karateisti Alvin Karaqi do të jetë pjesëmarres në Lojërat Evropiane që këtë vit do të mbahen në Poloni.

30-vjeçari e kapi biletën e fundit për këtë ngjarje, pas sukseseve në disa gara të rëndësishme të karates, njofton KlanKosova.tv.

Karaqi që ushtron profesionin e mjekut, pas Lojërave Evropiane do ta mbyllë karrierën si karateist profesionist, por nuk do të largohet nga ky sport pasi ka ambicie që në të ardhmen të bëhet trajner i këtij sporti.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.