Altin Morina bardhekaltër edhe për një tjetër vit

Altin Morina bardhekaltër edhe për një tjetër vit

NULL NULL
2 months më parë

Altin Morina do të vazhdojë të jetë pjesë e Klubit të Basketbollit “Rahoveci” edhe për një vit tjetër.

Kjo u bë e ditur në faqen zyrtare të klubit në Facebook.

“Klubit dhe lojtarit iu deshën shumë pak kohë që të pajtoheshin për bashkëpunim, ndërsa Morina shprehu gatishmërinë që të dhurojë gjithçka nga vetja, vetëm e vetëm që skuadra t’i arrijë objektivat”, thuhet në njoftim, transmeton Klankosova.tv.