Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Allah në dorë tane”, Vedati e quan shejtan “Spiderman-in” (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 15:33

Vedati derisa ishte duke qëndruar jashtë në oborr me disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova, e kishte quajtur Spiderman-in sërish “shejtan”.

Spiderman-i ishte duke luajtur me top, ndërkohë Vedati thoshte: “Veç pak ‘shejtani’, Allah në dorë tënde. Këto veprime vetëm ‘shejtani’ i bënë, njeriu normal nuk i bënë”.

Ndërkohë, banorët e tjerë kishin filluar të qeshin me këto fjalë të Vedatit.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.