Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alisa flet me Xhulin për dasmën me Urimin (VIDEO)

NULL NULL
16.03.2023 09:36

Alisa ka folur me Xhulin për dasmën e saj me Urimin.

Ajo tha se dëshiron një dasmë që do të mbahet mend gjatë dhe të rregulluar deri në detaje.

Xhuli më pas i tregoi asaj se si një mike në Angli organizoi dasmë pa paguar asgjë, për shkak të famës në rrjete sociale, duke i rekomanduar të njëjtën gjë edhe Alisës.

Ndiqni diskutimin mes vajzave në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.