Ali Ahmeti bashkë me Ilir Shaqirin e këndojnë "Jakup Ferrin" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ali Ahmeti bashkë me Ilir Shaqirin e këndojnë “Jakup Ferrin” (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 15:00

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, e ka publikuar një video ku shihen kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe këngëtari, Ilir Shaqiri, teksa ia thonë këngës patriotike.

Së bashku, Ahmeti dhe Shaqiri e kanë kënduar “Jakup Ferrin”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Artan Grubi (@artangrubi)