21:42, 14 Shtator 2019

Alex Rodriguez është kaq krenar për Jennifer Lopez!in.

Ish ylli i bejzbollit, 44 vjeçar, befasoi të fejuarën e tij duke i dërguar asaj një tortë dhe një shënim të ëmbël për nder të hapjes së filmit të saj, “Hustlers”.

50 vjeçarja Lopez ndau klipet e surprizave në InstagramStory të saj të premten.

“Shikoni këtë!”, ishte përshkrimi i Lopezit për tortën e zbukuruar më dollarë. “Ai është më i mirë”.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë