Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alex Rodriguez thotë se i mungon Jennifer Lopez

NULL NULL
11.08.2019 18:25

Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se ajo i mungon atij,

Këtë e shprehi ai me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova.

“E dashur e di që je duke e bër më të mirën në Rusi, ti ke akoma koncerte”.

“ Më mungon dhe mezi të pres të jesh në shtëpi sërish”, ka shkruar Alex.

Lopez ësht duke mbajt turin e saj të koncerteve këtë herë është në Rusi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.