Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alex dhe Nicola nuk janë ndarë

NULL NULL
09.08.2015 21:00

Çifti Alex Mytton dhe Nicola Hughes duket se nuk i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Të gjitha këto spekulime erdhën në serinë e finales Made in Chelsea, ku thuhej se këta të dy ishin në prag të ndarjes.

Megjithatë, këto foto tregojnë diçka tjetër, çifti Mytton dhe Hughes nuk janë ndarë ata shihen më afër se  kurrë, përcjellë Klan Kosova.

Të dashuruarit, janë kapur duke u përqafuar vrullshëm, në një park në Londër të premtën e më pas u zënë duke u puthur në një palestër, transmeton Klan Kosova.

Sidoqoftè bukuroshja Nicola, duket për mrekulli në krahët e të dashurit Alex.

2B399BBE00000578-3191159-image-a-27_1439121361257

2B399CDA00000578-3191159-image-a-29_1439121440922

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.