Alessandra ndahet nga i fejuari pas 10 vjetësh - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alessandra ndahet nga i fejuari pas 10 vjetësh

NULL NULL
17/03/2018

Alessandra Ambrosio dhe i fejuari i saj Jamie Mazur thuhet se janë ndarë pas dhjetë vjetësh si çift.

Çifti u fejua në vitin 2008 dhe janë prindër të dy fëmijëve, transmeton Klan Kosova.

“Ata kanë qenë duke u përpjekur për ta mbajtur ndarjen e tyre të fshehtë”, tha një burim për Us Weekly.

Fotografia e fundit që modelja postoi me të fejuarin e saj në Instagram ishte për Krishtlindje, gati tre muaj më parë.