8:57, 18 Nëntor 2019

Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë.

Vuçiq më parë ka njoftuar se sot do të rikthehet në punë.

Ai u shtrua në këtë spital të premten për probleme kardio-vaskulare, transmeton Klan Kosova.

Këshilltarja për media e tij, Suzana Vasiljeviq tha se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në pajisje, dhe se ai ishte pak më mirë të dielën, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë