Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alec Baldwin merr pjesë në ditën e parë të gjyqit, vrau një person gjatë xhirimeve

NULL NULL
08.07.2024 19:39
Alec Baldwin
Alec Baldwin

Një gjykatës i Nju Meksikës po shtron tavolinën për gjyqin për vrasje të pavullnetshme të Alec Baldwin, i cili mbërriti në gjykatë të hënën për një të shtëna fatale në xhirimet e një filmi western.

Gjyqtarja Mary Marlowe Sommer do të shqyrtojë një sërë kërkesash nga prokurorët dhe avokatët mbrojtës që mund të kufizojnë atë që provat, dëshmitë dhe argumentet gjyqësore dëgjohen nga një juri. Seanca paraprake të hënën në Santa Fe pritet të zgjasë gjatë pjesës më të madhe të ditës, transmeton Klankosova.tv.

Baldwin zuri një vend në sallën e gjyqit të hënën pranë një ekipi ligjor prej katër personash. Ai kaloi shkurtimisht nëpër letra, duke mbajtur syze dhe flokë të shkurtuar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.