Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby, Vesa, Monika më pak të preferuarat, shkojnë automatikisht në nominim (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:45
alby

Banorët që kanë marrë më se paku vota nga publiku për të preferuarin janë Alby, Vesa dhe Monika.

Të trija këto do të shkojnë direkt në nominim.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.