Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby thotë se ka lidhje të forta me klubet e natës u thotë banorëve se mund të futen në emrin e saj (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 20:19

Alby edhe sonte u ka treguar banorëve për stilin e jetesës së saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo u tha atyre se kudo që dëshirojnë të shkojnë në ndonjë klub atje ku jeton ajo në atë zonë do t’i kenë pijet dhe hyrjen falas.

“Vetëm u shkruaj lëreni këtë që të hyjë, menjëherë i lejojnë, bile edhe pijet janë falas”, ka thënë Alby./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.