Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby me mesazh për publikun: Mos lejoni askënd t’ua thyejë zemrën (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 16:37

Alby sot i është drejtuar publikut me një mesazh para kamerës së Vëllait të Madh.

Ajo tha se dëshiron që njerëzit të jenë të motivuar.

“Rrini të sinqertë me veten tuaj, mos lejoni askënd t’ua thyejë zemrën” , ka thënë Alby./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.