Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby dhe Lumbardhi në Klan Arena vallëzojnë ‘tango’ në kuadër të “Sfidës së Comodita Home” (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:04

Dy konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Alby kanë prezantuar vallëzimin e tyre të përgatitur në kuadër të “Sfidës së Comodita Home”.

Performanca ishte nga ato profesionalet, falë leksioneve që dyshja kanë marrë nga profesionistët e fushës gjatë javës.

Alby u shfaq me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah format e lakmueshme trupore, derisa Lumbardhi ishte i veshur me rroba solemne.

Për ta shijuar performancën, e Lumbardhit dhe Alby, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.