Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby dhe Edona “kapen” për Don Xhonin (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 09:16

Mbrëmë, Edona në një moment ka kënduar hitin “A m’don” nga Don Xhoni.

Në momentin që ajo nisi të këndojë, Alby iu “vërsul” dhe i tha: “Mos ma këndo këngën e Bokit”, njofton Klankosova.tv.

E gjithë kjo skenë ishte me shaka, pasi Alby ka shoqëri të ngushtë me reperin i cili para pak ditësh i dërgoi edhe dron në shtëpinë  e Big Brother VIP Kosova.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.