Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby, Azemit: A ka ndonjë dashuri të re këtu brenda?

NULL NULL
04.12.2023 01:27

Alby e ka pyetur Azemin se a ka ndonjë ndonjë dashuri që është duke ngjarë në Big Brother VIP Kosova 2.

Ndërsa, Azemi iu përgjigj duke thënë se del prej shtëpisë, vuan dhe e vazhdon jetën.

“Veç një njeri që nuk ka fytyrë e bën këtë gjë”, tha Azemi, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.