Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Albumi “One Thing at a Time” i Wallen kryeson toplistën e ShBA-së për të gjashtën javë me radhë

NULL NULL
22.04.2023 15:56
Morgan Wallen
Morgan Wallen

“One Thing at a Time” i Morgan Wallen është renditur si albumi numër 1 në Shtetet e Bashkuara për të gjashtën javë rresht.

Në vendin e dytë në tabelën e albumeve Billboard 200 të së shtunës është “Hope” e NF, e ndjekur nga “Midnights” e Taylor Swift, “SOS” e SZA në pozitën e katërt dhe “Portals” e Melanie Martinez në të pestën.

Në të gjashtë përfuduan Wallen me “Dangerous: The Double Album”, “Gettin’ Old” i Luke Combs në pozitën e shtatë, “Meteora” nga Linkin Park në të tetën, “Heroes & Villains” të Metro Boomin në vendin e nëntë dhe “Un Verano” i Bad Bunny Sin Ti në të dhjetin.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.