Albin Kurti kontrollohet në hyrje të Kuvendit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Albin Kurti kontrollohet në hyrje të Kuvendit

NULL NULL
15/10/2015

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka arritur në Kuvend.

Kurti ka kaluar në skanerin e vendosur në hyrje të Kuvendit dhe është kontrolluar, njofton Klan Kosova.

albin