Albert Bunjaku: Loja ishte e mrekullueshme, atmosfera e jashtëzakonshme - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Albert Bunjaku: Loja ishte e mrekullueshme, atmosfera e jashtëzakonshme

NULL NULL
13/11/2015

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunajku, është shumë i kënaqur me lojën e skuadrës së tij ndaj Shqipërisë, në barazimin 2:2.

“Kjo ndeshje ka përfunduar mirë. Nuk ka pasur mundësi të përfundojë më mirë së kështu. Loja ishte e mrekullueshme. Unë jam i kënaqur edhe me lojtarët, ata luajtën mirë”, ka thënë Albert Bunjaku.

“Ne e kemi analizuar edhe lojën e Shqipërisë dhe paraqitja me formacionin 3-5-2 dhe nderimin ka qenë i parashikuar. Ishte një atmosferë e jashtëzakonshme dhe besoj se skuadrat dhanë spektakël për tifozët”, ka shtuar më tej Bunajku.