21:00, 18 Prill 2019

Këngëtarja kosovare, Alberije Hadergjonaj, sot ka publikuar këngën e saj më të re.

Kjo këngë quhet “Pa të nuk mundem”njofton Klan Kosova.

Muzika dhe teksti i këngës është nga Nurteel dhe videoklipi nga Max Production.

Konkurs Pune

Lexo më shumë